Kerten Kene
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Açılış Konuşması

2 posters
YazarMesaj
mayonezliarmut
Keneba$ı
Keneba$ı
mayonezliarmut

Açılış Konuşması Empty
MesajKonu: Açılış Konuşması   Açılış Konuşması Icon_minitimeC.tesi 30 Ocak 2010 - 22:32

Arkadaşlar bu konuşmayı muhterem disturbed'in yapmasını isterdim elbet fakat tümlemeleri olduğu için kendileri şuanda forumuzdan uzakta:)Umuyorum onunda birkaç cümlesi olucaktır.

İlk önce bizleri kırmayıp forumumuza üye olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum.Aslında forum ilkerin değil,aslında forum benimde değil.Forum sizler üyelere ayittir arkadaşlar.Hiç kimse bize bu domainin sahibi sizler diyemez çünkü üyeler olmadan forum ayakta kalmaz bla bla...

Açıkçası bu kadar resmi konuşarak,size kendimizi sahteleştirerek sizlerin yorumunuzu duymak,peh gereksiz.Amacımız bir aile olmak değil.Herkesin bir ailesi var mınakoim birde bu aile ile mi uğraşcaz? Geyik oğlum amaç takılın girin çıkın hatta ciddiyim karı kızda getirebilirsiniz yani.Belki aile değiliz ama natalyaların,annaların boş evleriyiz.

Forumda ilkerinde fazla bir emeği yok aslında.Durmadan teşekkür etti hasbam ne yapsın tümlemeler falan.Sitenin isminde bi faydası var ama.Ortaya keneyi attı bende kerteni koydum başına keneyi kerterek kertenkene yaptık işte zor bişey mi?

Zor.Forum yönetmek gerçekten zor.Temasından tutun rankına kadar mümkün oldukça yardım almamaya çalıştık.Belki şuan anlattığım gibi kolaydır forum yapmak fakat gerçekten 3 gündür sizlere hazırlamaya çalıştık.İlkerin yurt arkadaşlarından ümidim var.Emin olun sizlerin burdaki birşeyi beğenmeniz bizim için altın değerinde çünkü kodlarla uğraşırken acayip emek var ilkerin cuma günü gecelemesi gibi.Anlatılcak çok şey var fakat ayrıntıy girmek istemiyorum.Forumuzun maskotu gayet tabii kene.Kene yapışkan bir canlıdır,forumumuza tam olarak slogan bulamadık fakat sizlere kene gibi yapışmak istiyoruz anlamı taşır bi bakımdanda:)

Diğer forumun kapatılması kısaca değineyim.Admin anlaşmazlığı.Bazı arkadaşlarımızda "Forum halkın ortak malıdır" düşüncesi beyinlerine yatmamış belliki.Arkadaşlarımıza yetki verildiği için ve çok bencil olunduğu için hopidik,şipidik forumu taşıdık evelallah.

Çok konuştum.Kısaca h.g Keneler!
disturbed
Keneba$ı
Keneba$ı
disturbed

Yer : im Senii

Açılış Konuşması Empty
MesajKonu: Geri: Açılış Konuşması   Açılış Konuşması Icon_minitimeC.tesi 30 Ocak 2010 - 22:53

Ben şu bozukları bütünleteyim gelicem bu aralar ders çalışmaktan kafamı toparlayamıyorum.. merak
http://kertenkene.yetkinforum.com

Açılış Konuşması
1 sayfadaki 1 sayfası