Kerten Kene
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bölüm Moderatörlüğü Başvuruları

4 posters
YazarMesaj
disturbed
Keneba$ı
Keneba$ı
disturbed

Yer : im Senii

Bölüm Moderatörlüğü Başvuruları Empty
MesajKonu: Bölüm Moderatörlüğü Başvuruları   Bölüm Moderatörlüğü Başvuruları Icon_minitimeC.tesi 30 Ocak 2010 - 16:13

Adınız :
Yaşınız :
Mesleğiniz :
Yönetmek İstediğiniz Bölümler :
Bu Bölümler Hakkındaki Tecrübeleriniz :

Bu bilgileri bu başlığın altına cevap olarak yazınız.
Başvurunuzu yönetim olarak inceledikten sonra size tekrar bu başlıktan onay kararımızı açıklayacağız..

Not:
• Moderatörlük Başvurunuz Kesin Kabul Edilecek Diye Bir Şart Yoktur.
• Hiçbir İlgisi Olmayıp da Başvuru Yapan Üyeler Ciddiye Alınmayacaktır.
• Moderatör alımında diğer moderatörlerin de görüşleri alınacak ve kararda oy çokluğu esası dikkate alınacaktır

Adaylarda Aranan Özellikler:
  1. Konusunda bilgi sahibi mi?
  2. Sitede ne kadar aktif?
  3. Forumda kayda değer miktarda konu veya mesajı var mı?
  4. Türkçe kullanımı konusunda dikkatli mi?
  5. Diğer üyelere karşı saygılı davranıyor mu?
http://kertenkene.yetkinforum.com
VheriTabhani
Moderatör
Moderatör
VheriTabhani

Yer : Ev

MesajKonu: Geri: Bölüm Moderatörlüğü Başvuruları   Bölüm Moderatörlüğü Başvuruları Icon_minitimePtsi 1 Şub. 2010 - 0:49

Adım:Oğuzhan Selimoğlu
Yaşım:17
Meslek:Öğrenci(Harbi Öğrenci)
Yönetmek İstediğim Bölümler:Karikatür,Fıkralar,İnternet &Bilgisayar(İnternet ve bilgisayarda su an aktif değilm diğer konularla ilgileniyorum Very Happy)
Tecrübelerim:Seri Upload yaparım.Karikatürde kendi çizimlerim olmuştur 5 sayfalık karikatür kitabı gibi bişey yapmışlığım olmuştur(İsmi Kaynakçı Kemal:D)Fıkralarda kendimde fıkra buluyorum espriliyimdir zevk alırım fıkra okumak yazmaktan,İnternet ilgi alanımdı bilgisayarda ne zaman aileden birnn bilgisayarında sorun cıksa ben yetişirim Toplama bilgisayar yaptığım olmuştur...Teşekkürler
Saygılar VheriTabhani
mayonezliarmut
Keneba$ı
Keneba$ı
mayonezliarmut

MesajKonu: Geri: Bölüm Moderatörlüğü Başvuruları   Bölüm Moderatörlüğü Başvuruları Icon_minitimePtsi 1 Şub. 2010 - 11:14

VheriTabhani demiş ki:
Adım:Oğuzhan Selimoğlu
Yaşım:17
Meslek:Öğrenci(Harbi Öğrenci)
Yönetmek İstediğim Bölümler:Karikatür,Fıkralar,İnternet &Bilgisayar(İnternet ve bilgisayarda su an aktif değilm diğer konularla ilgileniyorum Very Happy)
Tecrübelerim:Seri Upload yaparım.Karikatürde kendi çizimlerim olmuştur 5 sayfalık karikatür kitabı gibi bişey yapmışlığım olmuştur(İsmi Kaynakçı Kemal:D)Fıkralarda kendimde fıkra buluyorum espriliyimdir zevk alırım fıkra okumak yazmaktan,İnternet ilgi alanımdı bilgisayarda ne zaman aileden birnn bilgisayarında sorun cıksa ben yetişirim Toplama bilgisayar yaptığım olmuştur...Teşekkürler
Saygılar VheriTabhani

Geyik bölümünü sana veriyorum oğuzhan.Geyik bölümünün tamamında görmek istiyoruz seni.
the_free
Moderatör
Moderatör
the_free

MesajKonu: Geri: Bölüm Moderatörlüğü Başvuruları   Bölüm Moderatörlüğü Başvuruları Icon_minitimePtsi 1 Şub. 2010 - 12:36

Adınız :harun
Yaşınız :17
Mesleğiniz :öğrenci
Yönetmek İstediğiniz Bölümler :fenerbahce(olursa spor)Very Happy
Bu Bölümler Hakkındaki Tecrübeleriniz :girdiğim forumlarda fenerbahce hakkında bol paylaşım ve tartışmalar.
disturbed
Keneba$ı
Keneba$ı
disturbed

Yer : im Senii

MesajKonu: Geri: Bölüm Moderatörlüğü Başvuruları   Bölüm Moderatörlüğü Başvuruları Icon_minitimePtsi 1 Şub. 2010 - 13:51

Spor senindir the_free.
http://kertenkene.yetkinforum.com

Bölüm Moderatörlüğü Başvuruları
1 sayfadaki 1 sayfası