Kerten Kene
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Transfer yok!

YazarMesaj
the_free
Moderatör
Moderatör
the_free

Transfer yok! Empty
MesajKonu: Transfer yok!   Transfer yok! Icon_minitimePtsi 1 Şub. 2010 - 12:32

Taraftarlarımızın ara transferde "Kim gelecek?" bekleyişine son noktayı Sportif Direktör Aykut Kocaman koydu. "Transfer yüzde 99.99 yok. Yüzde 0.01 ihtimali de dünyada her an her şeyin olabileceği ihtimaliyle veriyorum" diyerek transferin son gününde yeni bir ismin kadroya katılmayacağını kesin bir dille ifade eden Kocaman, sözlerine şöyle devam etti: "Transfer için bir çalışmamız yok. Bazı gazetelerde çıkan Obertan haberleri transfer spekülasyonunda benim için doruk noktası oldu. Diyecek bir şey bulamıyorum. Manchester United'lı Obertan hiç gündemimize gelmedi."

GÖRÜŞMELER YENİ SEZON İÇİN!
Roberto Carlos ve Kazım'ın takımdan ayrılması sonrası devre arasında özellikle sol kanada takviye yapması beklenen Fenerbahçe'de Daum da yeni transferlere yeşil ışık yakmıştı. Brezilya'da sürdürülen transfer çalışmalarında yüksek bonservisler nedeniyle bir sonuca varamayan sarı-lacivertli kulübün, listesinde yer alan futbolcular hakkında sezon sonu transferi içingörüşmelerini sürdürdüğü öğrenildi.
kaynak:superfb.com

---------------
şu anda bi eksiklik olmaz ama takım yavas yavas kendine geldi sezon sonu takviye bekliyoruz.

Transfer yok!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Transfer Dos Santos